Mūsų įmonės pagrindinė veiklą yra popierinių ir kartoninių pakuočių gamyba ir prekyba. Stengiamės būti draugiški gamtai, su klientais kurti ilgalaikius ir pasitikėjimu paremtus ryšius bei nuolatos tobulinti ir vystyi savo veiklą. 

Mūsų komanda suformuota iš patyrusių profesionalų, turinčių ilgametę patirtį popierinių ir kartoninių pakuočių gamybos srityje. Įmonė nuolat bendradarbiauja su daugiau kaip 30 tiekėjų visame pasaulyje. Taip įmonė gali užtikrinti platų parduodamos produkcijos asortimentą ir konkurencingas kainas.

Kviečiame dirbti kartu su mumis ir mes padėsime įgyvendinti jūsų užsibrėžtus tikslus!

Patikimas partneris

Popierinių pakuočių srityje dirbame nuo 2005 metų. Per šiuos metus įgyvendinome tūkstančius projektų Lietuvoje ir pasaulyje. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir neieškome greitos naudos.

Kokybės garantija

Parduodame tik aukščiausios kokybės produkciją, kuri gaminama vadovaujantis kokybės standartais. Iškilusius nesklandumus sprendžiame operatyviai, kad nesutriktų klientų veikla.

Orientacija į kliento poreikius

Mūsų pagrindinis tikslas – patenkintas klientas. Visuose paslaugos teikimo žingsniuose pirmiausia orientuojamės į kliento poreikius.

Aplinkai draugiški produktai

90% parduodamų prekių yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų ir yra pilnai perdirbamos. Mūsų tikslas – 100 % ekologiškos prekės ir sprendimai.